11.10.2017 12:31
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у серпні 2017 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 13 запитів на отримання публічної інформації. З них 5 запитів надійшло від громадян, 5 - від юридичних осіб, решта - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 7 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 4 отримано поштою, 1 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади) та 1 - нарочно.
9 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 4 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Мінприроди (3), Держекоінспекція (1).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися порядку видачі дозволів на спецводокористування, екологічного стану водних ресурсів в Україні.
Окрім цього, запитувачів цікавила інформація, що стосувалася підходів до класифікації малих річок, порядку проведення хімічного аналізу води, а також обсягу водопостачання в Автономну Республіку Крим до анексії півострова.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.