17.08.2017 09:51
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у липні 2017 року

Протягом липня 2017 року до Держводагентства надійшло 9 запитів на отримання публічної інформації. З них 3 запити надійшло від громадян, 6 - від юридичних осіб. Від представників засобів масової інформації запити протягом звітного періоду не надходили.
Із загальної кількості 7 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 2 отримано через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
6 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 3 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріату Кабінету Міністрів України (1), Мінприроди (2).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду, видачі дозволів на спецводокористування, а також порядку подання водокористувачами звітів за формою 2ТП-(водгосп).
Окрім цього, запитувачі цікавилися інформацією, що стосувалася конкретних водних об’єктів, зокрема, Совських ставків на Київщині, Блакитного (Голубого) озера у Дніпропетровській області, р. Іква (притоки річки Стир) тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.