12.09.2017 13:54
 Версія для друку

Як відбуватиметься інформування про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з водним фактором

news-image
Затверджено нову Інструкцію про порядок обміну інформацією між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Державним агентством водних ресурсів України щодо запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, пов’язані з водним фактором.
Зазначена Інструкція визначає чіткий порядок взаємодії між ДСНС та Держводагентством у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором.
Ця взаємодія організовується в межах єдиної державної системи цивільного захисту як на державному, так і на регіональному рівнях.
У разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та подій у сфері водного господарства відповідальний працівник Держводагентства протягом 10 хвилин інформує по телефону оперативно-чергову службу державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС, а протягом наступних 30 хвилин відбувається підтвердження факсограмою. Після чого ДСНС здійснює оповіщення та інформування центральних і місцевих органів про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, пов’язаних з водним фактором.
Інструкція сприятиме оперативному та узгодженому обміну інформацією з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків та організації узгодженого реагування сил цивільного захисту на надзвичайні ситуації та події, які пов’язані з аваріями, катастрофами, стихійним лихом на водогосподарських об’єктах Держводагентства.