24.11.2017 15:53
 Версія для друку

Уповноваженими Урядів України та Республіки Білорусь підписано Протокол про співпрацю на транскордонних водах

news-image
24 листопада 2017 року завершилася VIII нарада Уповноважених Урядів України та Республіки Білорусь у рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод.
Результатом інтенсивної роботи української та білоруської делегацій стало підписання Протоколу про спільне використання та охорону транскордонних вод. Зазначений Протокол було підписано Михайлом Хорєвим – Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод, та Олександром Корбутом – заступником Міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь.
Підписання вищезазначеного Протоколу є одним із важливих кроків на шляху спільної діяльності України та Республіки Білорусь, зокрема, у таких напрямках співпраці як управління прикордонними водами, охорона прикордонних вод від забруднень природного та техногенного характеру, протипаводковий захист, регулювання та меліорація на прикордонних ділянках, попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій, а також у сфері обміну гідрометеорологічними та гідрогеологічними даними.
На завершення заходу всі учасники були одностайні у бажанні збереження та укріплення злагоджених і ефективних українсько-білоруських відносин.