07.06.2017 09:14
 Версія для друку

Щодо ситуації у Первомайському водосховищі на р.Південний Буг

Протягом 4 – 7 червня 2017 року у Первомайському водосховищі на р.Південний Буг рівень води знизився на 0,51 м. Це призвело до зупинки питного водозабору очисних споруд водопроводу № 3 комунального підприємства «Первомайський міський водоканал».
Через неможливість здійснити забір води з річки було припинено водопостачання для мешканців мікрорайону «Цукровий завод», навчальних та лікувальних закладів м.Первомайськ.
З метою вирішення питання водопостачання м.Первомайськ 8 червня 2017 року відбулося виїзне засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації участь у якому взяли  представників Південно-Бузького БУВР та Вознесенського МУВГ.
У результаті обстеження питного водозабору членами комісії було з’ясовано, що основною причиною різкого зниження води в Первомайському водосховищі є аварійний стан водоскиду.
Південно-Бузьким БУВР узгоджуються питання щодо скидів води з розташованих вмище водосховищ на р.Південний Буг для наповнення Первомайського водосховища та забезпечення питних потреб м.Первомайськ.