13.06.2017 16:18
 Версія для друку

Тривають семінари-тренінги з імплементації вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС

news-image
13-14 червня 2017 року фахівці Держводагентства беруть участь у черговому семінарі-тренінгу «Імплементація вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС». Захід відбувається у м. Вінниця за підтримки проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».
Захід присвячений питанням транспозиції вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС у законодавство України; реформуванню моніторингу поверхневих вод в Україні; моніторингу поверхневих вод – вимоги ВРД ЄС тощо.
Крім того, під час семінару проведено ряд тренувальних сесій, де присутні змогли на практиці застосувати отримані знання.
14 червня учасниками тренінгу планується розглянути питання стосовно гідробіологічного моніторингу поверхневих вод: сучасний стан та концепція його реалізації в Україні; встановлення екологічного стану водних масивів; гідроморфологічного моніторингу поверхневих вод: вимоги ВРД ЄС та його імплементація в Україні тощо. Також будуть розглянуті питання щодо впровадження Паводкової директиви, зокрема, щодо попередньої оцінки ризиків затоплення та розробки карт ризиків та загроз затоплень.