07.06.2017 16:38
 Версія для друку

Розпочато черговий тренінг з імплементації вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС

news-image
7-8 червня 2017 року фахівці Держводагентства беруть участь у семінарі-тренінгу «Імплементація вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС». Захід відбувається у м. Тернопіль за підтримки проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».
Під час семінару-тренінгу учасники заходу обговорювали питання транспозиції вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС у законодавство України; реформування моніторингу поверхневих вод в Україні; моніторинг поверхневих вод – вимоги ВРД ЄС тощо. Крім того, під час семінару проведено ряд тренувальних сесій, де присутні змогли на практиці застосувати отримані знання.
8 червня учасниками тренінгу планується розглянути питання стосовно гідробіологічного моніторингу поверхневих вод: сучасний стан та концепція його реалізації в Україні; встановлення екологічного стану водних масивів; гідроморфологічного моніторингу поверхневих вод: вимоги ВРД ЄС та його імплементація в Україні тощо. Також будуть розглянуті питання щодо впровадження Паводкової директиви, зокрема, щодо попередньої оцінки ризиків затоплення та розробки карт ризиків та загроз затоплень.