23.11.2017 17:26
 Версія для друку

Підписано Угоду про співпрацю у сфері водного господарства між Держводагентством та українською дочірньою компанією норвезької компанії AICE HYDRO A/S, що спеціалізується на впровадженні відновлюваних джерел енергії

news-image
Зазначену Угоду підписано за результатами зустрічі Голови Держводагентства Ірини Овчаренко з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестадом.
Під час зустрічі обговорювалася Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво.
Зазначеною Угодою передбачено співпрацю щодо впровадження джерел відновлюваної енергії на водогосподарських об’єктах Держводагентства.
Це ще один з кроків Держводагентства до підвищення рівня енергонезалежності, підвищення ефективності використання та покращення технічного стану цих об’єктів.
Співпраця також передбачає створення спільних робочих груп, які досліджуватимуть гідрологічні показники річок, режими роботи штучних водних об’єктів.
Також досліджуватиметься вплив на них об’єктів малої гідроенергетики.
Пріоритетом таких досліджень для Агентства буде збереження екологічної рівноваги на водоймах, а також обов’язкове узгодження з протипаводковими заходами на них.
Отже, нова Угода відкриває нові можливості залучати фахівців та технічні засоби для реалізації спільних проектів у впровадженні відновлюваних джерел енергії.