18.05.2017 13:27
 Версія для друку

День вишиванки єднає українців

news-image
Державні службовці Агентства водних ресурсів шанують українські народні традиції 18 травня колектив апарату Агентства, одягнувши на роботу вишиванки продемонстрував свою духовну свідомість та національну і громадянську позиції. Адже, одним з основних принципів державної служби є патріотизм, а вишиванка є однією з важливих складових українського національного вбрання. Запрошуємо всіх небайдужих громадян, які люблять свою країну, долучатися до Дня вишиванки! Команда фахівців Агентства на ряду з вшануванням українських традицій знаходиться в простійному розвитку та пошуку нових сучасних та перспективних методів управління у водогосподарській галузі. Зокрема, продовжується впровадження заходів з імплементації Водної Рамкової Директиви ЄС.
Так, сьогодні на засіданні Уряду затверджено Порядок розроблення плану управління річковим басейном. Завдяки таким планам будуть реалізовуватися заходи для досягнення доброго стану водних ресурсів. Це чергове досягнення на шляху впровадження європейської практики щодо управління водними ресурсами. Також розробляється законодавча база для ведення державного обліку поверхневих вод, ведення державного водного кадастру.
Крім того, розпочато роботу з розробки геопорталу «Водні ресурси України», в якому з використанням ГІС-аналізу буде проведено сучасну класифікацію водних об’єктів. Дана розробка має стати сучасною платформою як для органів влади при прийнятті управлінських рішень, так і для широкого і доступного інформування громадян про стан водних ресурсів у країні.