Дитячі яскраві віршовані рядки про облаштування джерела на озері Озюрко

Місяць тому в Камінь-Каширському районі начальник Волинського облводресурсів Ростислав Кравчук побував на відкритті облаштованого джерела на озері Озюрко.
До виконання робіт активно долучились і працівники районного управління водного господарства.
Але подія настільки вразила місцевих жителів, а особливо дітей, що вони вилили свої думки про джерело у яскраві віршовані рядки.

Розпочалась осіння промивка руслових водосховищ на річці Рось

24 жовтня 2016 року розпочалась осіння промивка руслових водосховищ на річці Рось. Вже традиційно промивка проводиться за рахунок скидів з Верхнього Білоцерківського водосховища в с. Глибочка Білоцерківського району Київської області. При сприятливій гідрологічній ситуації здійснення промивки руслових водосховищ на річці Рось в маловодний період, відбувається з необхідними обмеженнями - з використанням 2 млн. м3 води, що на 1 млн. м3 менше об’єму весняної промивки.

Тячівським МУВГ Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса проводиться другий етап виконання робіт з покращення екологічного стану басейну р.Теребля

В с. Вонігово Тячівським МУВГ Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса проводиться другий етап робіт з покращення екологічного стану басейну річки Теребля.
Метою робіт є відведення основного русла річки задля зменшення гідравлічного тиску на правий корінний берег та далі від пошкодженої минулорічним паводком правобережної водозахисної дамби.

Інші новини

Жидачівське управління водного господарства Львівського облводресурсів продовжує роботи на об’єкті протиповеневого захисту села Мельничі

Жидачівське управління водного господарства Львівського облводресурсів продовжує роботи на об’єкті протиповеневого захисту села Мельничі з реалізації проекту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча»

Маневицьким управлінням водного господарства Волинського облводресурсів продовжуються роботи з відновлення природних джерел

Маневицьким управлінням водного господарства Волинського облводресурсів, у тісній співпраці із органами місцевого самоврядування, продовжуються роботи з відновлення природних джерел.
Зокрема, на прохання Троянівської сільської ради, розпочато роботи з відновлення та впорядкування природного джерела в лісовому масиві поблизу с. Троянівка.
Відновлене джерело стане основою майбутнього місця відпочинку місцевої громади.

20 жовтня 2016 року фахівці Дунайського БУВР взяли участь в природоохоронних заходах

20 жовтня 2016 року фахівці  Дунайського БУВР взяли участь в природоохоронних заходах, спрямованих на поліпшення стану  природних екосистем,  їх збереження, відновлення та підвищення екологічної культури населення.
16 жовтня в селище Орлівка Ренійського району (Одеська обл.), розташованому в дельті Дунаю, було завезено експериментальне стадо з 14-ти водяних буйволів карпатського типу.

Сторінки