Тячівським МУВГ Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса проводиться другий етап виконання робіт з покращення екологічного стану басейну р.Теребля

В с. Вонігово Тячівським МУВГ Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса проводиться другий етап робіт з покращення екологічного стану басейну річки Теребля.
Метою робіт є відведення основного русла річки задля зменшення гідравлічного тиску на правий корінний берег та далі від пошкодженої минулорічним паводком правобережної водозахисної дамби.

Жидачівське управління водного господарства Львівського облводресурсів продовжує роботи на об’єкті протиповеневого захисту села Мельничі

Жидачівське управління водного господарства Львівського облводресурсів продовжує роботи на об’єкті протиповеневого захисту села Мельничі з реалізації проекту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча»

Маневицьким управлінням водного господарства Волинського облводресурсів продовжуються роботи з відновлення природних джерел

Маневицьким управлінням водного господарства Волинського облводресурсів, у тісній співпраці із органами місцевого самоврядування, продовжуються роботи з відновлення природних джерел.
Зокрема, на прохання Троянівської сільської ради, розпочато роботи з відновлення та впорядкування природного джерела в лісовому масиві поблизу с. Троянівка.
Відновлене джерело стане основою майбутнього місця відпочинку місцевої громади.

Інші новини

20 жовтня 2016 року фахівці Дунайського БУВР взяли участь в природоохоронних заходах

20 жовтня 2016 року фахівці  Дунайського БУВР взяли участь в природоохоронних заходах, спрямованих на поліпшення стану  природних екосистем,  їх збереження, відновлення та підвищення екологічної культури населення.
16 жовтня в селище Орлівка Ренійського району (Одеська обл.), розташованому в дельті Дунаю, було завезено експериментальне стадо з 14-ти водяних буйволів карпатського типу.

Начальник упрводресурсів Держводагентства Ольга Лисюк взяла участь у засіданнях робочих груп з питань управління водними ресурсами

З 17 по 20 жовтня 2016 року відбулось  засідання робочої групи Водної ініціативи Європейського Союзу для країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії та засідання робочої групи з питань інтегрованого управління водними ресурсами.

Учні 5-9 класів ознайомилися з роботою Управління Головного Каховського магістрального каналу

20 жовтня 2016 року учні 5-9 класів Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області ім. К.Й.Голобородька знайомилися з роботою Управління Головного Каховського магістрального каналу. Цікаву професіографічну екскурсію з візитом до бази Управління та Головної насосної станції провів заступник начальника Управління Сергій Шестопалов.

Сторінки